Asuite Program Başlatıcı

Asuite Windows ile kullanabileceğiniz ücretsiz bir program başlatıcı uygulaması. Bazı bilgisayar kullanıcıları programları masaüstündeki kısayollar ile başlatmayı tercih ederken bazıları başlat menüsündeki kısayolları kullanmayı isterler. Eğer bunlardan farklı bir yöntemi denemek istiyorsanız Asuite size yardımcı olacaktır.

Masaüstündeki kısayolların oluşturduğu kalabalıktan bunaldıysanız bir program başlatıcı denemenizin zamanı gelmiş olabilir. Asuite ücretsiz ve taşınabilir bir uygulama. Program arayüzünde bir menü çubuğu ve iki tane sekme bulunuyor. Her iki sekme de boştur ve programa kısayollar eklemeniz gerekir.

Yeni kısayollar eklemek için File menüsünde yer alan Scan for files seçeneğini kullanın. Taranacak bölümleri seçin. Örneğin c’de yer alan program files klasörünü seçebilirsiniz. Program varsayılan olarak .exe ve .lnk dosyalarını tarar. Buraya istediğiniz uzantıları ekleyip çıkarmanız mümkündür. Bulunan sonuçlardan silmek istedikleriniz seçiliyken Delete tuşuna basmanız ya da sağ tık menüsündeki Delete seçeneğini kullanmanız mümkündür. Programı çalıştırmak için ise çift tıklayın ya da F9 kısayol tuşunu kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

back to top
Araç çubuğuna atla