Futureme ile Gelecekteki Kendinize Mail Gönderin

Futureme.org gelecekte ulaştırılmak üzere mail gönderebileceğiniz bir web sitesi. Yazdığınız mail belirlediğiniz süre geçtikten sonra mail adresinize otomatik olarak gönderilmektedir. Süreyi siz belirliyorsunuz isterseniz bir kaç ay isterseniz bir kaç yıl sonrasına ya da onlarca yıl sonrasına mail gönderme imkanı sunulmakta. Bir yıldan uzun bir süre seçtiğinizde muhtemelen kendinize mail gönderdiğinizi bile unutmuş olacaksınız. Böyle bir anda e-posta kutunuza geçmişteki sizden bir mail geldiğini görmek güzel bir duygu olacaktır.

Geçmişten geleceğe mail göndermek için Futureme.org sitesini kullanın.

Gelecekteki kendine mail gönder?

Mail içeriği nasıl olmalı? Neler yazalım? Bu sorunun cevabı sizde. Mesajınızda gelecekteki kendinize bugünkü halinizi anlatabilirsiniz. Mutluluklarınızı, üzüntülerinizi, beklentilerinizi, hayallerinizi, hedefleriniz vs. bir çok şeyi yazabilirsiniz. Sorular sorup mesajınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Bunun dışında siteyi bir hatırlatıcı olarak da kullanabilirsiniz. Sizin için önemli olan ve unutmamanız gereken tarihleri futureme ile kendinize hatırlatabilirsiniz.

Futureme.org ile geleceğe mail gönderin

Futureme ile kendinize e-posta göndermek için üye olmanıza bile gerek yok. Sitedeki kutuya mesajınızı yazdıktan sonra Deliver in bölümünden gönderileceği tarihi belirleyin. Choose Specific Date bağlantısına tıklayarak istediğiniz tarihi belirleyebilirsiniz. Mesajınızı başkalarının okumaması için Private seçeneği aktif olmalıdır. Mail adresinizi yazdıktan sonra Send to the future butonuna tıklayın. Son olarak mail adresine giderek Futureme tarafından gönderilmiş olan maildeki bağlantıya tıklayarak e-mail adresinizi doğrulayın. Hepsi bu kadar.

Siteden kendinize mektup yollamak için kayıt olmanıza gerek olmadığını sadece e-postanızdan onay vermeniz gerektiğini belirtmiştik. Son olarak üye olmanın avantajlarından bahsedelim. Siteye ücretsiz olarak üye olarak kendiniz dışındaki birine mail gönderebilir, gönderdiğiniz mail sayısını öğrenebilir, mail adresini değiştirebilir ya da mesaj gönderilmesini iptal edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

back to top
Araç çubuğuna atla