Ses Dosyalarını İndirme Eklentisi Audio Downloader Prime

Ziyaret ettiğim sayfalarda oluşturulmuş ses listelerinde çalınan .mp3 dosyalarını indirmek için eklenti araştırması sonucunda bulduğum bir eklentiyi sizinle paylaşmak istiyorum. Ziyaret ettiğiniz herhangi bir sitede çalınan ses dosyasını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız Audio Downloader Prime adlı eklenti işinizi görecektir.

Eklenti sayesinde ziyaret ettiğiniz sitelerde çalan müzik, ses dosyalarını bilgisayarınıza indirerek istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Audio Downloader Prime farklı tarayıcılar için ses dosyası indirme işini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışabilmekte. Eklenti gayet başarılı fakat her web sitesinden ses dosyası indirebileceğinizi söylememiz de mümkün değil. Eklenti ile Youtube’dan ve oradan alınan içeriklerden ses indirme imkanınız bulunmamakta.

Eklentiyi indirip kurduktan sonra ses dosyasını indirmek istediğiniz sayfayı açın ve dosyanın çalmasını sağlayın. Eklentinin tarayıcınızın araç çubuğuna eklediği butonda yakalanan ses dosyası sayısının gösterilmesi gerekiyor. Bu butona tıklayın.

Dosyanın adresine ulaşıp, kopyalamak için Copy başlığının altında yer alan makas simgesine tıklayın. Dosyayı bilgisayarınıza indirmek için Download başlığı altında yer alan indirme simgesine tıklayın. Dosya varsayılan indirme klasörünüze indirilmeye başlayacaktır.

Audio Downloader Prime – Ses dosyası .mp3 indirme eklentisi

Yorumlar

 1. Ek İş Fikirleri

  Ses dosyalarını indirme programı için teşekkürler.

 2. fitway

  teşekkür ederim 🙂

 3. Hakan

  Chrome kullanıcıları için özellikle beğendiği müzik videolarını mp3 e çevirip kolayca indirmek için kullanışlı olmuş, teşekkürler.

 4. Yabancı Dizi Haberleri

  İşte aradığım program çok teşekkürler ipucum.net. Bende ne zamandır mp3 indirmek için program arıyordum. Bu Audio Downloader Prime eklentisi işe yarayacak gibi 🙂

 5. Instagram Oto Beğeni

  Harika bir uygulama Paylaşim için teşekkürler

 6. pubg fps arttırma

  güzel bir eklentiymiş teşekkürler

 7. PUBG

  Palaşım için teşekkürler çok işime yaradı.

 8. eFE

  Arşive ekledim teşekkür ederim

 9. SP

  Teşekkürler;

 10. Wwheroes

  Androidde nasıl yapacağız bu işi? Yardımcı olursanız sevinirim.

 11. mümin

  akradyonet ten sesleri indirebileceğim, teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

back to top
Araç çubuğuna atla