Geri Sayım Sayacı Bulunan Web Sitesi

Sizin için önem taşıyan bir güne ne kadar süre kaldığını kolaylıkla öğrenebileceğiniz, benim de zaman zaman kullandığım ve başarılı bulduğum bir servisten bahsetmek istiyorum bu yazımda. Timeanddate.com aslında geri sayım sayacının dışında takvim ve saatle ilgili bir çok faydalı aracın bir arada toplandığı bir web sitesi.

Geri Sayım Sayacı

Sitede yer alan geri sayım sayacı sayesinde beklediğiniz güne ne kadar zaman kaldığını takvime ya da günleri saymaya gerek kalmadan anında öğrenebilirsiniz. Özellikle YGS, LYS gibi sınava girecek öğrencilerin ya da KPSS ile bir kuruma atanmak isteyen memur adaylarının sınavlarına kalan süreyi öğrenebilmeleri için en iyi yöntemlerden biridir. Askerde olan arkadaşların da işine yarayabilir fakat onların kendileri geri sayım işini çok iyi yapabileceğini düşündüğümden geri sayım sayacına ihtiyaçları olduğunu pek sanmıyorum 🙂

Geri sayım sayacı oluşturmak için gitmeniz gereken adres

http://www.timeanddate.com/countdown/create

Burada Countdown title bölümüne sayacınız için bir isim verin, font stilini belirleyin ve geri sayım yapmak istediğiniz tarihi gün, ay, yıl şeklinde girdikten sonra altta yer alan Create Countdown butonuna tıklayın.

İşte beklediğimiz tarihe ne kadar süre kaldığını artık öğrendik. Yukardaki resimde göreceğiniz üzere ben bu yazıyı hazırladığımda yaklaşmakta olan 2017 yılına 37 gün kaldığını öğrenmiş bulunmaktayım. Dilerseniz sayfanın adresini favorilerinize ekleyerek, sonraki günlerde tekrar tarih girmenize gerek kalmadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

back to top
Araç çubuğuna atla