Wireless Network Watcher ile Ağınıza Bağlı Cihazları Görün

Bağlı bulunduğunuz ağdaki tüm bilgisayarları, IP adresleri, MAC adresleri ve diğer bilgileriyle görmek mi istiyorsunuz? Wireless Network Watcher, tam olarak bunu yapıyor. Üstelik eğer Wi-Fi şifrenizin çalındığını veya başkaları tarafından kullanıldığını düşünüyorsanız da, son derece kullanışlı olan bu programı denemelisiniz.

Kablosuz ağınızı tarayan ve bağlı bulunan tüm cihazları liste hâlinde önünüze seren Wireless Network Watcher, kısa sürede hızlıca yerel ağ taraması gerçekleştiriyor. Wireless ağınız şifre korumalı dahi olsa, unutmayın ki yine de istenmeyen ziyaretçiler dahil olabilir, bilginiz dahilinde bağlantı sağlayabilirler. Bu durumdan emin değilseniz ve üstelik internet hızınızda da düşme hissediyorsanız, Wireless Network Watcher kesinlikle bakmanız gereken programlar arasında yer alıyor.

Eğer yardımsever, paylaşımcı biriyseniz ve internet hızınızın da yavaşlamasından rahatsız değilseniz, tabii ki ortada problem yok ama ücret ödediğiniz ağı, sadece kendiniz kullanmayı tercih ediyorsanız, Wireless Network Watcher tam size göre. Programın kullanımı son derece basit. Önce açın, ardından taramayı başlatın ve ağınıza bağlı tüm cihazları önünüze sersin. Üstelik IP adresleri, MAC routerları ve dahası ortaya çıkıyor.

Buna rağmen, Wireless Network Watcher’dan bağlananlara müdahale etmesini beklemeyin. Program ağınıza bağlananları yasaklamıyor ve başka bir eylem gerçekleştirmiyor. Tek yaptığı bağlı olan bilgisayarları size göstermek. Başarılı bir ‘Wi-Fi Gardiyanı’ olan Wireless Network Watcher’ı, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Programı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.nirsoft.net/utils/wnetwatcher.zip

Yorumlar

  1. evden eve nakliyat

    İşte bunu arıyordum yaa… Valla teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

back to top
Araç çubuğuna atla