YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook Video İndirme Programı

İnternette geçirdiğimizin vaktin önemli kısmını YouTube ve benzeri sitelerdeki videoları izleyerek geçiriyoruz. Hem Youtube hem de diğerleri bu içerikleri sosyal medya hesaplarımızda paylaşmamız için bağlantılar veriyor ve bunları paylaşmamız yönünde bizi teşvik ediyorlar. Video indirmek istediğimizde ise bunun için bir bağlantı, buton vs. olmadığını görüyoruz. Daha sonra tekrar tekrar izleyeceğiniz bir videoyu kişisel kullanımınız için bilgisayarınıza indirmek istemeniz oldukça doğal. Ya da videonun farklı konularda oluşturduğunuz bir arşivin içinde olmasını isteyebilirsiniz. Bir video dosyasını indirdiğinizde internet bağlantısına ihtiyaç duymadan ve donma, takılma gibi problemler yaşamadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Yazımızdaki program sayesinde YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook, SoundCloud, Metacafe, Tumblr, Flickr sitelerindeki video ve ses dosyalarını kolaylıkla indirebilirsiniz.

4K Video Downloader Video İndirme Programı

Youtube ve saydığımız diğer sitelerdeki video, ses, müzikleri indirmek için çok sayıda program, web sitesi vs bulunuyor. Bu program ve web sitelerinin içinde zararlı yazılım içerenleri, çok sayıdaki reklamlarla bizi bunaltanları ve işini istenilen şekilde yapmayanları oldukça fazla. 4K Video Downloader adlı ücretsiz program hem reklam içermiyor hem de bir çok farklı siteden video indirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Sizi bu iş için başka bir program veya servis arama derdinden kurtarıyor.

YouTube, Vimeo, DailyMotion, Facebook Video İndir

youtube vimeo dailymotion facebook video indir

Program indirip bilgisayarınıza kurduğunuzda oldukça sade ve Türkçe bir arayüzle karşılaşacaksınız. Programda karmaşık ve anlaşılmayacak hiç bir şey yok. İndirmek istediğiniz videonun adresini tarayıcınızın adres çubuğundan kopyaladıktan sonra programdaki Link Yapıştır butonuna tıklayın. Sonrasında indirme seçeneklerini belirleyin ve indirmeyi başlatın.

4K Video Downloader ile Yüksek Kalitede Video İndirin

4K Video Downloader yüksek kalitedeki içerikleri indirmenizi sağlar. Programla 4K, HD 1080P, HD 720P, 8K yüksek çözünürlükteki video dosyalarını indirip bilgisayarınızda, televizyonunuzda ve diğer cihazlarda izleyebilirsiniz.

Windows, MacOS ve Ubuntu ile Uyumlu Video İndirici

Programın Windows, macOS ve Ubuntu ile uyumlu sürümleri bulunmakta. Sitesinden işletim sisteminize göre indirme bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Youtube MP3 Ses Dosyası İndir

youtube ses mp3 indir

Videoları değil sadece ses kaydetmek istiyorsanız programla bunu kolayca yapabilirsiniz. Video adresini yapıştırdıktan sonra açılır kutudan video indir seçeneği yerine ses indir seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Böylece programla YouTube ve benzeri sitelerden ses dosyası mp3 indirebilirsiniz.

SoundCloud Müzik Ses Dosyası MP3 İndirin

Programla SoundCloud sitesinde yer alan içerikleri mp3 olarak kaydedebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirmek istediğiniz içeriğin adresini kopyalayıp programa yapıştırmanız yeterli.

4K Video Downloader İndir

Bilgisayarınızda kullanmak için ücretsiz bir video indirme programı arıyorsanız bu alandaki en iyi programlardan biri olan 4K Video Downloader programını mutlaka denemeniz gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıdan işletim sisteminizle uyumlu sürümünü indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://www.4kdownload.com/download

Yorumlar

  1. Efran Eliyev

    Size tesekkur edirem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

back to top
Araç çubuğuna atla