Android Gün Sayacı Uygulaması Days Counter

Days Counter adından anlaşılacağı üzere hayatınızdaki önemli olaylar için gün sayımı yapabileceğiniz bir sayaç uygulaması. Bu uygulama sayesinde yıldönümleri, doğum günleri veya unutmamanız gereken diğer önemli günleri asla unutmayacaksınız. Days Counter uygulaması sayesinde ileri bir tarihe kaç gün kaldığının yanında geçmişteki bir tarihin üstünden kaç gün geçtiğini de görebilirsiniz.

android gün sayacı days counter

Android için Gün Sayacı ile Geri Sayım

Programın iki sekmeli arayüzü bulunuyor ilk sekme Future Events gelecekteki olayların ikinci sekme Past Events ise geçmişte kalmış olayların kaydedileceği bölümdür. Yeni bir etkinlik eklemek için ekranın sağ alt köşesindeki + butonuna tıklamanız gerekiyor. Etkinlik için bir isim belirlemeniz, tarihini seçmeniz ve resim belirlemeniz zorunlu. Resmi galeriden veya kameradan alabileceğiniz gibi programın sunduğu çok sayıdaki resim içinden de seçebilirsiniz. Seçilen resim sayacın arkaplanında gösterileceği için konuyla ilgili olması iyi olacaktır. Dilerseniz aktifleştirebileceğiniz özelliklerse hatırlatıcı, tekrarlanma ve etkinlik açıklaması. Add Event butonuna tıkladığınızda etkinlik oluşturulacak ve tarihine göre sekmelerden birinde yer almaya başlayacaktır.

android sayaç widget geri sayım

Days Counter ile istediğiniz kadar etkinlik için sayaç oluşturabilirsiniz bu konuda bir sınırlama bulunmuyor. Uygulamanın öne çıkan özelliklerinden biri de widget desteği. Oluşturduğunuz etkinlikleri dilerseniz telefon/tablet ana ekranına ekleyebiliyorsunuz. Bunun için ana ekrandayken parmağınızı basılı tutun ve Widget’lar seçeneğine dokunun ardından Days Counter seçeneğini bulun. Bu şekilde uygulamaya girmenize gerek kalmadan sizin için önemli olan etkinlikleri ana ekrandan takip edebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arkadiusz.dayscounter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

back to top
Araç çubuğuna atla